preskoči na sadržaj

Osnovna škola Pavleka Miškine Zagreb

Login
RASPORED ZVONA

šk. god. 2021./2022.

UJUTRO

1. sat 8.00 – 8.45

2. sat 8.50 – 9.35

3. sat 9.45 – 10.30 

4. sat 10.40 – 11.25

5. sat 11.30 – 12.15

6. sat 12.20 – 13.05

POPODNE

1. sat 13.10 – 13.55

2. sat 14.00 – 14.45

3. sat 14.55 – 15.40

4. sat 15.45 – 16.30

5. sat 16.35 – 17.20

6. sat 17.25 – 18.10

7. sat 18.15 – 19.00

 

A TURNUS

4.c, 4.d, 4.e, 6. i 8. ujutro

 

B TURNUS

3.d, 4.a, 4.b, 5. i 7. ujutro

Dabar 2021

I ove godine naši učenici moći će se okušati u izazovu rješavanja problemskih i logičkih zadataka, stvaranju strategija za analiziranje i rješavanje problema te programiranja čime ih se postupno uvodi u svijet digitalne tehnologije.

Upute i zadatke prijašnjih godina pogledajte na linku.

VIRTUALNA IZLOŽBA

Pogledajte zanimljivu virtualnu izložbu radova naših učenika koja je nastala u vrijeme nastave na daljinu.

Nalazi se u lijevom izborniku - VIRTUALNA IZLOŽBA 2020.

 

HIMNA

 

sandučić za pomoć

Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

 

SPORT

  

 


 

 

Enciklopedije

Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 3. 2020.

Ukupno: 95401
 

DOGAĐANJA NA DVORIŠTU

 

16.00 – 16.45 Poligon

17.00 – 17.15  Najava

                        Mali zbor: Himna Pavlekice (Perkov)

                        „Ne rugaj se“- znakovni jezik (produženi boravak)

17.15 – 17.30  Nogomet 5. vs. 6. razredi (Nagy)

  • Poluvrijeme: Plesna skupina: Plesom protiv nasilja (Filipović)

17.30 – 17.45  Mali zbor: Kad bi svi ljudi na svijetu (Perkov)

                                          Duba dop da

                        Školski bend- Racing rats (Marčec)

17.45 – 18.00  Nogomet 7. vs. 8. razredi (Nagy)

  • Poluvrijeme: Leteći Pavleki (Huzjak)

18.00 – 18.15  Communication through music: Let's sing in English (Bobrek, Ajduk Kosić)

18.15 – 18.30  Nogomet učitelji vs. učenici

  • Poluvrijeme: 6.a i 2.a „The lion sleeps tonight“ (Marić)

18.30 – 18.45  Dodjela nagrada

18.45 – 18.50  Jazz varijacije-  6. razredi (Marić)

18.50 – 18.55  Si mama kaa ples i pjesma (Marić)

18.55 – 19.05  Neka cijeli ovaj svijet na znakovnom jeziku- 4.a, 4.b, 4.c (Ciganović)

19.05 – 19.20  Rukomet djevojčice vs. dječaci 3.-6. razredi (Nagy)

  • Poluvrijeme: U pećini gorskog kralja – 7.razredi (Marić)

19.20               Školski bend i Leteći Pavleki: Racing rats (Marčec i Huzjak)

 

 

preskoči na navigaciju